Головна » 2018 » Травень » 11

Метаморфози бджоли з точки зору математики

На прикладі бджіл ми переконуємося, наскільки гармонійно влаштований наш світ, яка розумна природа. Завдання людини - берегти цей світ і раціонально користуватися його дарами.

10 травня було проведено усний журнал на тему: "Метаморфози бджоли з точки зору математики" для учнів старших класів (вчитель математики Кисіль Г. В.). На заході діти дізналися, що бджоли - теж математики! Стільники, побудовані ними, відрізняються точністю розмірів, строгістю і правильністю форм. Вони обрали найраціональнішу геометричну форму – шестигранник з тригранною пірамідою перекинутих ромбиком на її дні.  При цій формі утворюється щільне примикання комірок один до одного і, отже, заощаджується місце забудови, забезпечуєтьс ... Читати далі »

Переглядів: 286 | Додав: school1bakhmach | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗАНЯТТЯ УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

      На виконання наказу відділу освіти Бахмацької РДА від 17.04.2018 р. № 103 «Про організацію і проведення навчально-польових занять з учнями 11-х класів» та навчальною програмою предмета «Захист Вітчизни», з метою практичного закріплення  вмінь та навичок, які придбали учні під час вивчення предмета  «Захист Вітчизни» у 10-11 класах з 25 по 27 квітня 2018 року були проведені 3-х денні навчально-польові заняття  з учнями 11 – х класів нашого навчального закладу.

       Метою навчально - польового табірного збору було закріплення на практиці теоретичних знань по тактичній, вогневій, ст ... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: school1bakhmach | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)