Головна » 2018 » Квітень » 2 » Гордість школи, району та області
13:49
Гордість школи, району та області

емблема

 

Історія – це свідок часів, світило істини, життя та пам’яті, учителька життя, вісниця старовини.

Вітаємо переможця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Арутюнян Валерію, ученицю 8 класу Бахмацької ЗОШ № 1 та її наставника Сороку Н.Ю., вчителя історії.

27 – 28 березня 2018 року учні 8–11 класів у два тури виконували завдання різного рівня складності IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії. Роботи учасників перевіряло компетентне журі, до складу якого ввійшли найвідоміші науковці-історики українських вишів та найкращі вчителі історії України. Чітко сформульовані завдання, що охоплювали різні галузі історичних знань, були складені відповідно до чинних навчальних програм з історії.

Дні напруженої, але цікавої роботи для учасників олімпіади проходили в поєднанні з активним відпочинком у атмосфері цікавого спілкування, а також інтелектуального та культурного збагачення під час екскурсій пам’ятними місцями древнього Чернігова. Учні, керівники команд, члени журі побували на  Валу, ознайомилися із історією храмів ХІ – ХVІІІ століть, дізнались про видатних особистостей, чиє життя і творчість пов’язані з Чернігівщиною.

За результатами роботи журі ­­учасники олімпіади нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів (І ступеня – 10 учнів; ІІ – 21, ІІІ – 38). Команда Чернігівської області в напруженій боротьбі здобула три дипломи (ІІ ступеня – 1 учениця, ІІІ ступеня – 2 учениці).

Арутюнян Валерія, яка представляла Чернігівську область, здобула для Бахмацького району та Чернігівської області диплом ІІІ ступеня IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 

Безумовно, перемогу юних інтелектуалів у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії забезпечили їхні наставники – учителі, які допомагали обдарованим дітям готуватися до відповідальних змагань.

http://choippo.edu.ua

 

Переглядів: 442 | Додав: school1bakhmach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar