Головна » 2018 » Травень » 31 » ІМЕД, ТИ - КРАЩИЙ! #фгрбу
10:39
ІМЕД, ТИ - КРАЩИЙ! #фгрбу

Вчора в Києві відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу - «ДИВО дитина». 
Триразовий чемпіон України, переможець Міжнародного турніру «Спорт без кордонів» в Берегово, чемпіон Відкритого Всеукраїнського турніру пам’яті В.Дем‘яного (Тернопіль), срібний призер чемпіонату Європи в Белграді (Сербія), вихованець Конотопської школи, учень ЗТУ Віктора Гайдука - Імед Худжадзе, пройшов всіх основних конкурентів і отримав третю премію. 
Виступ борця підкорив зал!
Борцю з Конотопу, який за три хвилини встиг розкрити всю красу, силу та універсальність греко-римської боротьби рукоплескало журі та глядачі! Ольга Сумська не могла натішитися вправністю та технікою хлопця із Бахмача.
Імед виконав сальто, продемонстрував кидки за руку, «стегно», «млин», нікого не залишили байдужим кидки заднім та зворотнім у партері! На «десерт» Худжадзе подарував глядачам найвидовищніший прийом, візитівку класиків - кидок з прогину.
Наш борець не став переможцем лише тому, що з ним змагалися дівчата. Журі віддало перемогу вихованці школи Дирюгіної. Дівчинка є чемпіонкою престижного Міжнародного турніру на призи Дирюгіних. Тому Імед не виглядав засмученим! Адже перемагати в дівчат на килимі, та й в житті, справжні хлопці не бажають! Як справжні мужчини, дівчаткам вони здатні лише допомагати!
Премію найспортивнішим дітям вручав Жан Беленюк.
Вітаємо Імеда Худжадзе! Його маму Вікторію та сестру Віту! 
Вітаємо Конотоп! 
Звісно - Віктора Вікторовича Гайдука! Президента ФГ

РБ м.Конотоп Олександра Вікторовича Кирія.
А Імеду бажаємо нових перемог! 
Пам‘ятай, друже, твоя ціль - Олімпійське ЗОЛОТО!!!

Автор: Олександр Пастухов
http://borba.com.ua/news/1796-med-ti-kraschiy.html

Переглядів: 485 | Додав: school1bakhmach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar