Головна » 2018 » Січень » 22 » Патріотична гра "Джура"
23:08
Патріотична гра "Джура"

Організатор : Відділ освіти

Дата початку: 27.04

27 квітня відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

4. Керівництво

Загальне керівництво І (районного) етапу Гри здійснює відділ освіти Бахмацької райдержадміністрації.

Безпосередня підготовка та проведення І (районного) етапу Гри покладається на головну суддівську колегію.

5. Програма

Під час І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») будуть проведені наступні змагання та конкурси:

- впоряд (стройова підготовка): участь у зазначеному змаганні бере рій у складі з 8 чоловік. Усі накази подає ройовий. Оцінюється ( за 12 балами кожен) зовнішній вигляд, шикування в однолаву, розмикання і змикання строю, перешикування рою в дволаву і навпаки, повороти на місці, крок на місці, проходження урочистим ходом, проходження з виконанням ладової пісні, організованість, команди ройового. Тривалість конкурсу до 10 хвилин. Перемагає рій, який в сумі набирає найбільше балів.

- силове змагання «Перетягування линви (каната)»: у змаганнях беруть участь два рої у повному складі. Рої змагаються у трьох спробах. Між спробами рої міняються майданчиками. Перемагає у спробі рій, який перетягне середній маркер линви за фінішну лінію на своїй стороні майданчика. У змаганнях перемагає рій, що виграв дві спроби із трьох. Якщо рій виграв діві спроби підряд, третя спроба не проводиться. Фіксується та враховується час виконання завдання. Конкурс проводиться за олімпійською системою;

- стрільба: виконується з пневматичної зброї по мішені № 6 на дистанції 8 метрів у положенні сидячи з упору. У конкурсі беруть участь два члени команди (дівчина + хлопчик). Кожен учасник виконує 8 пострілів (3 пробних і 5 залікових). Результатом команди є сума балів, набраних кожним учасником. Переможець конкурсу визначається за найбільшою сумою балів, набраних командою;

- змагання «Рятівник»: змагання з надання першої долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт. У конкурсі бере участь весь рій. Виконуються дії з надання першої допомоги та перевіряється рівень теоретичних знань за предметами «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни». Теоретичні знання перевіряються шляхом тестування. Тести складаються з 10 питань (серед яких є від о, відповідь на які дає весь рій. На виконання теоретичної частини конкурсу надається до 10 хвилин. Максимальна кількість балів за теоретичний тур – 10 балів. У практичній частині конкурсу необхідно виконати три завдання, по 3 бала кожне (виконується на умовно «потерпілих» учасниках за вибором групи, які не мають право допомагати у виконанні дій; завдання із «накладання пов’язки» обираться командою шляхом випадкового вибору). Практичний тур проводиться у приміщенні, де знаходяться тільки учасники гри (один рій) та судді. Загальний час виконання практичної частини до 15 хвилин. Максимальна кількість балів за конкурс 9. Якщо команди виконали всі завдання правильно, при оцінюванні враховується час виконання завдань, який попередньо вноситься до протоколу.

- гра «Відун»: конкурс на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних Збройних Сил України; проводиться у вигляді краєзнавчої вікторини (тестові завдання) – 20 запитань. У конкурсі бере участь вся команда. Час на виконання завдань – 10 хвилин. Максимальна кількість балів за конкурс 10. Якщо команди виконали всі завдання правильно, при оцінюванні враховується час виконання завдань, який попередньо вноситься до протоколу.

Учні Бахмацької ЗОШ №1 посіли 2 та третє місце у конкурсі "Рятівник" та "Впоряд" відповідно.

/Files/images/djura/img333.jpg/Files/images/djura/img332.jpg/Files/images/djura/img331.jpg

 

Переглядів: 579 | Додав: school1bakhmach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar