Головна » 2018 » Травень » 11 » Усний журнал з математики
21:45
Усний журнал з математики

Метаморфози бджоли з точки зору математики

На прикладі бджіл ми переконуємося, наскільки гармонійно влаштований наш світ, яка розумна природа. Завдання людини - берегти цей світ і раціонально користуватися його дарами.

10 травня було проведено усний журнал на тему: "Метаморфози бджоли з точки зору математики" для учнів старших класів (вчитель математики Кисіль Г. В.). На заході діти дізналися, що бджоли - теж математики! Стільники, побудовані ними, відрізняються точністю розмірів, строгістю і правильністю форм. Вони обрали найраціональнішу геометричну форму – шестигранник з тригранною пірамідою перекинутих ромбиком на її дні.  При цій формі утворюється щільне примикання комірок один до одного і, отже, заощаджується місце забудови, забезпечується найвища міцність цих тендітних будівель. 

Крім цікавої інформації та яскравих виступів учнів, директор школи нагородив дипломами переможців І туру Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики, ІКТ, фізики, основ економіки та астрономії, а також переможців  районного конкурсу "Парад стереометричних моделей".

Переглядів: 273 | Додав: school1bakhmach | Теги: Математика | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar